Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.7) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: PayPal
te: పేపాల్

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: here
te: ఇక్కడ

en: January
te: జనవరి

en: March
te: మార్చి

en: April
te: ఏప్రిల్

en: May
te: మే

en: June
te: జూన్

en: July
te: జూలై

en: August
te: ఆగష్టు

en: September
te: సెప్టెంబర్

en: October
te: అక్టోబర్

en: November
te: నవంబర్

en: December
te: డిసెంబర్
