Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.7) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: False
th: เท็จ

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: Mobile
th: มือถือ

en: Invoice
th: ใบส่งของ

en: May
th: พ.ค.

en: Card number
th: หมายเลขบัตร

en: Expiration Month
th: เดือนที่หมดอายุ

en: Expiration Year
th: ปีที่หมดอายุ
