Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.8) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: January
af: Januarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember
