Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.8) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Year
bn: বছর

en: Month
bn: মাস

en: January
bn: জানুয়ারী

en: March
bn: মার্চ

en: April
bn: এপ্রিল

en: May
bn: মে

en: June
bn: জুন

en: July
bn: জুলাই

en: August
bn: আগস্ট

en: September
bn: সেপ্টেম্বর

en: October
bn: অক্টোবর

en: November
bn: নভেম্বর

en: December
bn: ডিসেম্বর
