Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.8) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis

en: May
cy: Mai
