Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.8) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: Invoice
da: Faktura

en: here
da: her

en: January
da: Januar

en: March
da: Marts

en: May
da: maj

en: June
da: Juni

en: July
da: Juli

en: October
da: Oktober

en: Credit Card
da: Kreditkort

en: Expiration Date
da: Udløbsdato

en: Card number
da: Kortnummer

en: Expiration Month
da: Udløbsmåned

en: Expiration Year
da: Udløbsår

en: Review payment
da: Gennemse betaling

en: Account number
da: Kontonummer

en: Bank code
da: Bankkode
