Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.8) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: True
de: Wahr

en: False
de: Falsch

en: Year
de: Jahr

en: Month
de: Monat

en: Mobile
de: Mobil

en: Invoice
de: Rechnung

en: here
de: hier

en: January
de: Januar

en: March
de: März

en: May
de: Mai

en: June
de: Juni

en: July
de: Juli

en: October
de: Oktober

en: December
de: Dezember

en: Credit Card
de: Kreditkarte

en: Expiration Date
de: Ablaufdatum

en: Card number
de: Kreditkarten-Nummer

en: Expiration Month
de: Ablaufmonat

en: Expiration Year
de: Ablaufjahr

en: Review payment
de: Zahlung überprüfen

en: Account number
de: Kontonummer

en: Account Number
de: Kontonummer

en: Bank code
de: Bankleitzahl

en: Account holder
de: Kontoinhaber

en: PayPal API Password
de: PayPal API Passwort

en: PayPal API Signature
de: PayPal API Signatur
