Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.8) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Year
el: Έτος

en: Month
el: Μήνας

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: here
el: εδώ

en: January
el: Ιανουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Credit Card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Card number
el: Αριθμός κάρτας

en: Expiration Year
el: Έτος λήξης

en: MasterCard
el: Mastercard
