Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.8) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: January
gu: જાન્યુઆરી

en: March
gu: માર્ચ

en: April
gu: એપ્રિલ

en: May
gu: મે

en: June
gu: જૂન

en: July
gu: જુલાઈ

en: August
gu: ઓગસ્ટ

en: September
gu: સપ્ટેમ્બર

en: October
gu: ઓક્ટોબર

en: November
gu: નવેમ્બર

en: December
gu: ડિસેમ્બર
