Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.8) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: Mobile
hu: Mobil

en: Invoice
hu: Számla

en: here
hu: ide

en: January
hu: január

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: Credit Card
hu: Hitelkártya

en: Expiration Date
hu: Lejárat dátuma

en: Card number
hu: Kartyaszám

en: Expiration Month
hu: Lejárati hónap

en: Expiration Year
hu: Lejárati év

en: Review payment
hu: Fizetés áttekintése

en: Account number
hu: Számlaszám

en: Bank code
hu: Bankkód
