Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.8) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Month
km: ខែ

en: January
km: មករា

en: March
km: មីនា

en: April
km: មេសា

en: May
km: ឧសភា

en: June
km: មិថុនា

en: July
km: កក្កដា

en: August
km: សីហា

en: September
km: កញ្ញា

en: October
km: តុលា

en: November
km: វិច្ឆិកា

en: December
km: ធ្នូ
