Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.8) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: PayPal
kn: ಪೇಪಾಲ್

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: January
kn: ಜನವರಿ

en: March
kn: ಮಾರ್ಚ್

en: April
kn: ಎಪ್ರಿಲ್

en: May
kn: ಮೇ

en: June
kn: ಜೂನ್

en: July
kn: ಜುಲೈ

en: August
kn: ಆಗಸ್ಟ್

en: September
kn: ಸೆಪ್ಟೆಂಬರ್

en: October
kn: ಅಕ್ಟೋಬರ್

en: November
kn: ನವೆಂಬರ್

en: December
kn: ಡಿಸೆಂಬರ್

en: Expiration Date
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವ ದಿನಾಂಕ
