Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.8) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Year
ta: வருடம்

en: Month
ta: மாதம்

en: January
ta: ஐனவரி

en: March
ta: மார்ச்

en: April
ta: ஏப்ரல்

en: May
ta: மே

en: June
ta: ஜூன்

en: July
ta: ஜூலை

en: August
ta: ஆகஸ்ட்

en: September
ta: செப்டம்பர்

en: October
ta: அக்டோபர்

en: November
ta: நவம்பர்

en: December
ta: டிசம்பர்
