Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.8) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: PayPal
ug: پايپال

en: Year
ug: يىل

en: Month
ug: ئاي

en: here
ug: بۇ يەر

en: January
ug: يانۋار

en: March
ug: مارت

en: April
ug: ئاپرېل

en: May
ug: ماي

en: June
ug: ئىيۇن

en: July
ug: ئىيۇل

en: August
ug: ئاۋغۇست

en: September
ug: سېنتەبىر

en: October
ug: ئۆكتەبىر

en: November
ug: نويابىر

en: December
ug: دېكابىر
