Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.8) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Invoice
uk: Рахунок

en: here
uk: тут

en: January
uk: січня

en: March
uk: березня

en: April
uk: квітня

en: May
uk: тра

en: June
uk: червня

en: July
uk: липня

en: August
uk: серпня

en: September
uk: вересня

en: October
uk: жовтня

en: November
uk: листопада

en: December
uk: грудня

en: Credit Card
uk: Кредитна карта

en: Expiration Date
uk: Термін Придатності

en: Card number
uk: Номер картки

en: Expiration Month
uk: Місяць закінчення дії

en: Expiration Year
uk: Рік закінчення дії

en: Account number
uk: Номер рахунку

en: Account Number
uk: Номер рахунку

en: Prepayment
uk: Попередня оплата
