UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Date
af: Datum

en: Weight
af: Gewig

en: Price
af: Prys

en: Order
af: Bestelling

en: Product
af: Produk
