UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Date
bg: Дата

en: Weight
bg: Тегло

en: Total
bg: Общо

en: Price
bg: Цена

en: Order
bg: Поръчка

en: Product title
bg: Име на продукта

en: Qty.
bg: Кол.

en: Product
bg: Продукт

en: Order ID
bg: Поръчка №
