UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Date
cy: Dyddiad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Price
cy: Pris

en: Order
cy: Trefn

en: Qty.
cy: Nifer

en: Admin
cy: Gweinydd
