UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Weight
es: Peso

en: Price
es: Precio

en: Customer
es: Cliente

en: SKU
es: Código SKU

en: Order
es: Pedido

en: Product title
es: Título de producto

en: Qty.
es: Cant.

en: Order history
es: Historial de pedidos

en: Product
es: Producto

en: Order ID
es: ID de pedido

en: Update report
es: Actualizar informe

en: Admin
es: Administrar

en: Product SKU
es: Referencia del producto

en: Order date
es: Fecha de Pedido
