UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Date
et: Kuupäev

en: Weight
et: Kaal

en: Total
et: Kokku

en: Price
et: Hind

en: Customer
et: Klient

en: SKU
et: Tootekood

en: Order
et: Järjestus

en: Qty.
et: Tk

en: Order history
et: Tellimuste ajalugu

en: Product
et: Toode

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Update report
et: Uuenda aruanne

en: Admin
et: Administraator

en: Product SKU
et: Toote ID
