UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Date
fa: تاریخ

en: Weight
fa: وزن

en: Total
fa: مجموع

en: Price
fa: قیمت

en: Customer
fa: مشتری

en: SKU
fa: مدل

en: Order
fa: سفارش

en: Qty.
fa: تعداد

en: Order history
fa: سابقه سفارش

en: Product
fa: محصول

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: Update report
fa: گزارش به‌روزرسانی

en: Admin
fa: مدیر

en: Product SKU
fa: مدل محصول (SKU)

en: Ordered products
fa: محصولات سفارش داده شده
