UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Weight
fi: Paino

en: Total
fi: Yhteensä

en: Price
fi: Hinta

en: Customer
fi: Asiakas

en: SKU
fi: Koodi

en: Order
fi: Järjestys

en: Qty.
fi: Määrä

en: Order history
fi: Tilaushistoria

en: Product
fi: Tuote

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Product SKU
fi: Tuotekoodi
