UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Weight
fr: Poids

en: Price
fr: Prix

en: Customer
fr: Client

en: SKU
fr: Référence

en: Order
fr: Ordre

en: Product title
fr: Titre du produit

en: Qty.
fr: Qté.

en: Order history
fr: Historique des commandes

en: Product
fr: Produit

en: Order ID
fr: Identifiant de la commande

en: Update report
fr: Mettre à jour le rapport

en: @attribute: @option
fr: @attribute : @option

en: Donations
fr: Dons

en: Product SKU
fr: Référence du produit

en: Purchases
fr: Achats

en: Product price
fr: Prix du produit
