UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Date
he: תאריך

en: Weight
he: משקל

en: Total
he: סך הכל

en: Price
he: מחיר

en: Customer
he: לקוח

en: SKU
he: מק"ט

en: Order
he: סידור

en: Qty.
he: כמות

en: Order history
he: היסטוריה הזמנות

en: Product
he: מוצר

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Admin
he: מנהל

en: Product SKU
he: מק"ט המוצר
