UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Date
hr: Datum

en: Weight
hr: Težina

en: Total
hr: Ukupno

en: Price
hr: Cijena

en: Customer
hr: Kupac

en: Order
hr: Redoslijed

en: Qty.
hr: Količina

en: Product
hr: Proizvod
