UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: Weight
id: Bobot

en: Price
id: Harga

en: Customer
id: Pelanggan

en: Order
id: Urutan

en: Product title
id: Nama produk

en: Product
id: Produk

en: Admin
id: Administrator

en: Product SKU
id: SKU Produk
