UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Date
is: Dagsetning

en: Weight
is: Vægi

en: Total
is: Samtals

en: Price
is: Verð

en: Customer
is: Viðskiptavinur

en: SKU
is: VN

en: Order
is: Pöntun

en: Qty.
is: Magn

en: Order history
is: Pöntunarsaga

en: Product
is: Vara

en: Product SKU
is: VN vöru
