UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Date
lt: Data

en: Weight
lt: Svoris

en: Total
lt: Iš viso

en: Price
lt: Kaina

en: Customer
lt: Klientas

en: Order
lt: Tvarka

en: Product title
lt: Prekės pavadinimo

en: Qty.
lt: Vnt.

en: Order history
lt: Užsakymų istorija

en: Product
lt: Prekė

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Update report
lt: Atnaujinti ataskaita

en: Admin
lt: Adminas

en: Product SKU
lt: Prekė SKU

en: Reset report
lt: Išvalyti ataskaitą
