UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Date
lv: Datums

en: Weight
lv: Svars

en: Total
lv: Kopā

en: Price
lv: Cena

en: Customer
lv: Klients

en: SKU
lv: Kods

en: Order
lv: Secība

en: Product title
lv: Produkta nosaukums

en: Qty.
lv: Skaits

en: Order history
lv: Pasūtījumu vēsture

en: Product
lv: Prece

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Purchases
lv: Pirkumi
