UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Date
oc: Data

en: Weight
oc: Pes

en: Order
oc: Òrdre

en: Qty.
oc: Qtat.

en: Product
oc: Produit

en: Donations
oc: Dons
