UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Date
ro: Data

en: Weight
ro: Greutate

en: Price
ro: Preţ

en: Customer
ro: Client

en: SKU
ro: Cod

en: Order
ro: Comandă

en: Qty.
ro: Cantitate

en: Order history
ro: Istoricul comenzilor

en: Product
ro: Produs

en: Order ID
ro: ID comandă

en: Admin
ro: Administrator
