UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Date
sl: Datum

en: Weight
sl: Teža

en: Price
sl: Cena

en: Order
sl: Vrstni red

en: Admin
sl: Skrbnik
