UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Weight
sv: Vikt

en: Total
sv: Totalt

en: Price
sv: Pris

en: Customer
sv: Kund

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Order
sv: Ordning

en: Product title
sv: Titel på vara

en: Qty.
sv: Antal

en: Order history
sv: Beställningshistorik

en: Product
sv: Vara

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: Update report
sv: Uppdatera rapport

en: Admin
sv: Administrera

en: Product SKU
sv: Varans artikelnummer

en: Purchases
sv: Köp
