UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Date
th: วันที่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Price
th: ราคา

en: Customer
th: ลูกค้า

en: Order
th: เรียงตาม
