UC Ordered Products Reports (7.x-1.1-rc1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Date
tr: Tarih

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Total
tr: Toplam

en: Price
tr: Fiyat

en: Customer
tr: Müşteri

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: Order
tr: Sıralama

en: Qty.
tr: Adet.

en: Order history
tr: Sipariş geçmişi

en: Product
tr: Ürün

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Order ID
tr: Sipariş Numarası

en: Update report
tr: Raporu güncelle

en: Admin
tr: Yönetim

en: Product SKU
tr: Ürün stok kodu
