UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།
