UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Date
ca: Data

en: Weight
ca: Pes

en: Price
ca: Preu

en: Customer
ca: Client

en: Order
ca: Ordre

en: Product title
ca: Títol del producte

en: Qty.
ca: Quantitat

en: Order history
ca: Històric de comandes

en: Product
ca: Producte

en: Order ID
ca: ID comanda

en: Update report
ca: Actualitza l'informe

en: Admin
ca: Administrador

en: Product SKU
ca: SKU del producte
