UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Weight
el: Βάρος

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Price
el: Tιμή

en: Customer
el: Πελάτης

en: SKU
el: Κωδικός

en: Order
el: Σειρά

en: Product title
el: Τίτλος προϊόντος

en: Qty.
el: Τεμ.

en: Order history
el: Ιστορικό παραγγελίας

en: Product
el: Προϊόν

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: Update report
el: Ενημέρωση αναφοράς

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Product SKU
el: Κωδικός προϊόντος

en: view own ordered products report
el: προβολή δικών τους εκθέσεων παραγγελμένων προϊόντων
