UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Date
hi: तारीख

en: Weight
hi: मान

en: Total
hi: कुल

en: Customer
hi: ग्राहक

en: Order
hi: क्रम

en: Admin
hi: प्रशासन
