UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: Weight
hu: Súly

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Price
hu: Ár

en: Customer
hu: Vevő

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Order
hu: Rendelés

en: Product title
hu: Termék címe

en: Qty.
hu: Mennyiség

en: Order history
hu: Rendelés előzményei

en: Product
hu: Termék

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: Update report
hu: Kimutatás frissítése

en: Donations
hu: Adományok

en: Product SKU
hu: Termék cikkszáma

en: Ordered products
hu: Megrendelt termékek

en: Order date
hu: Megrendelés dátuma
