UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Date
ja: 日付

en: Weight
ja: ウェイト

en: Total
ja: 合計

en: Price
ja: 価格

en: Customer
ja: 顧客

en: Order
ja: オーダー

en: Product title
ja: 商品タイトル

en: Qty.
ja: 数量

en: Order history
ja: 注文履歴

en: Product
ja: 商品

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Order ID
ja: 注文ID

en: Update report
ja: レポートを更新

en: Admin
ja: 管理者

en: Product SKU
ja: 商品SKU

en: Order date
ja: 注文日

en: Reset report
ja: 報告をリセット
