UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Weight
nl: Gewicht

en: Total
nl: Totaal

en: Price
nl: Prijs

en: Customer
nl: Klant

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: Order
nl: Volgorde

en: Product title
nl: Producttitel

en: Qty.
nl: Aantal

en: Order history
nl: Bestelgeschiedenis

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Update report
nl: Rapportage bijwerken

en: Product SKU
nl: Artikelnummer

en: Ordered products
nl: Bestelde producten

en: Purchases
nl: Aankopen

en: Reset report
nl: Rapport resetten
