UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Date
nn: Dato

en: Weight
nn: Vekt

en: Price
nn: Pris

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Qty.
nn: Mengd

en: Product
nn: Vare
