UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Date
pl: Data

en: Weight
pl: Waga

en: Total
pl: Razem

en: Price
pl: Cena

en: Customer
pl: Klient

en: Order
pl: Kolejność

en: Product title
pl: Tytuł produktu

en: Qty.
pl: Ilość

en: Order history
pl: Historia zamówień

en: Product
pl: Produkt

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Product SKU
pl: SKU produktu
