UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Date
pt: Data

en: Weight
pt: Peso

en: Price
pt: Preço

en: Customer
pt: Cliente

en: Order
pt: Ordem

en: Product title
pt: Título do produto

en: Order history
pt: Histórico de encomendas

en: Product
pt: Produto

en: Order ID
pt: ID da encomenda

en: Update report
pt: Relatório de atualizações

en: Admin
pt: Administrador

en: Product SKU
pt: SKU do produto
