UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Total
vi: Tổng

en: Price
vi: Giá

en: Customer
vi: Khách hàng

en: Order
vi: Thứ tự

en: Qty.
vi: SL.

en: Order history
vi: Lịch sử giao dịch

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Order ID
vi: ID đơn hàng

en: Update report
vi: Cập nhật báo cáo

en: Product SKU
vi: Mã sản phẩm
