UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: Weight
ar: الوزن

en: Total
ar: المجموع

en: Price
ar: السعر

en: Order
ar: الترتيب

en: Product
ar: المنتج

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Product SKU
ar: الشفرة SKU للمنتج
