UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Date
de: Datum

en: Weight
de: Gewichtung

en: Total
de: Gesamt

en: Price
de: Preis

en: Customer
de: Kunde

en: SKU
de: Artikelnummer (SKU)

en: Order
de: Reihenfolge

en: Product title
de: Produkt Titel

en: Qty.
de: Anz.

en: Order history
de: Bestellhistorie

en: Product
de: Produkt

en: Order ID
de: Bestellnummer

en: Update report
de: Bericht aktualisieren

en: Donations
de: Spenden

en: Product SKU
de: Produkt-Artikelnummer (SKU)

en: Purchases
de: Einkäufe

en: Order date
de: Bestelldatum

en: Quantity ordered
de: Bestellte Anzahl

en: Product price
de: Produktpreis

en: Product total
de: Produkt gesamt

en: Reset report
de: Bericht zurücksetzen
