UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Date
gl: Data

en: Weight
gl: Peso

en: Price
gl: Prezo

en: Customer
gl: Cliente

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Order
gl: Orde

en: Product title
gl: Título da páxina

en: Order history
gl: Historial de pedidos

en: Product
gl: Produto

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: Product SKU
gl: Selección de producto
