UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Date
mr: दिनांक

en: Weight
mr: मुल्य

en: Total
mr: एकूण

en: Price
mr: किंमत

en: Customer
mr: ग्राहक

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
